aaa

Contact

Voor vragen over health-i-care kunt u terecht bij een van onderstaande contactpersonen:

Picture

Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)

Leadpartner

 

 

alex2
Prof. Dr. Alex W. Friedrich
Projectleider en afdelingshoofd
Medische Microbiologie

 

dr-corinna-glasner
Dr. Corinna Glasner
Scientific Project Manager
06-55256769
c.glasner@umcg.nl

johan-de-jong
Ing. Johan de Jong
Manager bedrijfsvoering
050- 3612885
j.w.de.jong02@umcg.nl

ehc-logo-rgb

EuroHealthConnect (EHC)

 

Management Office

 

 

foto-annette-querformat

Annette Dwars
Directeur
053-4836317
06-22336513
adwars@eurohealthconnect.eu

 

portretfoto-antje-wunderlich
Antje Wunderlich
Projectcoördinator
053-4836308
awunderlich@eurohealthconnect.eu


dnhk-rgb

Duits-Nederlandse Handelskamer (DNHK)

Events, PR & MKB-netwerk

 

 

guenter-guelker
Günter Gülker
Directeur

 

 

gianna-corbelli
Gianna Corbelli
Afdelingshoofd exportadvies & beurzen
070-3114158
g.corbelli@dnhk.org

kiona-jansen
Kiona Jansen
Projectmanager exportadvies & events
070-3114131
k.jansen@dnhk.org


Het project wordt in het kader van het INTERREG-programma Duitsland-Nederland uitgevoerd en financieel ondersteund door:

brabant
staatskanzlei-nds
Afdrukken
drenthe-z-300x44
logo-provincie
prov_overijssel_fc-300x99
prov-gelderland-pg-logoa4-fc-bl-300x114
provincie-flevoland-logo-300x71
Print
nrw_mweimh_rgb